ساخت وبلاگ دانلود رمان چت روم
زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

زندگی سلام

 

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

 

سهم خود را در زندگی بازی کن , اما هیچ‌گاه فراموش نکن که او تنها یک نقش است .اگر که شرایط بد هستند و باید آن‌ها را تحمل کنی , آن‌ها را جزئی از خود نکن .آنچه را که در این جهان از دست می‌دهی , فقدانی از روح تو نخواهند بود .

 

به خدا توکل کن و ترس را که همه ی تلاشها برای موفقیت را فلج کرده و همه ی آنچه را هراس داری جذب می‌کند نابود کن .

 

همه ی طبیعت با تو همنشین خواهد شد, وقتی که با خدا همنوا شوی . تجلی بخشیدن به این حقیقت , تو را استاد سرنوشت خود خواهد ساخت

 

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

تمام اطرافت پر از نشانه است گر نشانه خواهی،بارشی از نشانه ها در نزدت خواهد بود…فقط باید درست دیدن را بیاموزی دل بستگی های تو همچون چتر توست چترت را ببند.و زیر باران عشقش خیس شو…

 

بخواهی….به دست خواهی آورد …نگاه کنی،خواهی دید…درون را بنگری،تمام جوابها را خواهی گرفت…سکوت کن…گوش فرا ده…و ببین….دانسته های تو ،چیزهایی ست که برای نگفتن داری….

 

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

برای درآمد بیشتر داشتن باید ارتعاشی از خودتان بفرستید و همواره در ذهن خود این را مد نظر داشته باشید که قرار است درآمد شما بیشتر شود به محدودیت ها توجه نکنید ما نمی توانیم در ک کنیم از چه مسیرهایی ممکن است کسب در آمد کنیم اما جهان هستی میداند پس به دنبال راههایی برای بیشتر کردن در آمد ما میرود و به ناگاه میبینیم در مسیری هستیم که اصلا نمی توانستیم آن را پیش بینی کنیم پس لازم از محدودیتها در مورد کسب درآمد دست بر داریم مثل این پول کم‌است آنها می توانند من نمی توانم اخر من که استعدادی ندارم اصلا چه طور میشود؟

 

به این موارد به هیچ عنوان فکر نکنید این وظیفه شما نیست شما فقط ارتعاش پول و درآمد بدهید و ایمان داشته باشید که راهش به شما گفته میشود چشم‌ وگوشهایتان را باز کنید و به نشانه ها توجه کنید تا در مدار درآمد بیشتر و پول بیشتر قرار بگیرید.

 

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

می گویند هر وقت خواستی پارچه‌ای بخری؛

آنرا در دستت مچاله كن و بعد رهايش كن،

اگر چروك برنداشت، جنس خوبی دارد.

آدم‌ها، نیز همينطورند!!

آدم‌هايی كه بر اثر فشارها، و مشكلات، اخلاق، و رفتارشان عوض می‌شود،و «چروك» بر میدارند!!

اينها جنس خوبی ندارند،

و برای رفاقت، معاشرت، مشارکت، ازدواج و اعطای مسئولیت به ایشان،به هیچ وجه «گزینهٔ مناسبی» نخواهند بود.

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 22
برچسب ها : موفقیت در زندگی .روش موفقیت شغل. هدف زندگی چیست ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 17 مرداد 1398ساعت 5:18 توسط امین حسینی |